Instytut Kosmetyczny GIGI - Bydgoszcz

Zapraszamy do Instytutu marki GIGI COSMETICS LABORATORIES w którym dobre samopoczucie, piękno i spokój umysłu są najważniejsze. Pozwolimy Ci odkryć unikalny, holistyczny świat Gigi , gdzie stres i zmartwienia dnia codziennego znikają pozostawiając uczucie świeżości, odnowy i jeszcze większego piękna.
Nasz personel to kosmetolodzy którzy jednocześnie są międzynarodowymi trenerkami firm Lash Perfect i Gigi Cosmetics Laboratories ! Ich wiedza i doświadczenie to skarby które wykorzystują w trakcie zabiegów jak również przekazują w trakcie szkoleń innym salonom kosmetycznym i ośrodkom SPA.


Dane teleadresowe - Instytut Kosmetyczny GIGI

Adres: Pomorska 7a, 85-042 Bydgoszcz
Telefon: 500 114 830

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.